У Великобританії колишню авіабазу перетворять на автомобільний курорт

Власники бізнес-парку Bicester Heritage в Великобританії оголосили про плани побудувати перший в світі автомобільний курорт. Він розміститься на території колишньої авіабази британських ВПС, і буде складатися з готелю з баром, рестораном і спортивним клубом, виставкового центру, а також власного автодрому.

Розробку нового готелю доручили архітектурному бюро Dexter Moren Associate. Як розповіли в компанії, комплекс повинен відображати багату історію місця, на якому він розташується, і прагнення до інновацій в автомобілях і літакобудуванні. При цьому нові об'єкти нерухомості не замінять, а доповнять вже існуючі.

«Ми з нетерпінням чекаємо відвідувачів автомобільного готелю, звідки вони отримають повний вибір автомобільних напрямків в одному місці – від існуючого центру передового досвіду для історичних автомобілів, до виставкових ангарів, приватного трека, і центру нових технологій», – заявив Ден Ґеоґеґан, керуючий директор Bicester Heritage.

Зараз на території бізнес-парку Bicester Heritage працюють 35 компаній, що спеціалізуються на реставрації і ремонту вантажних, а також класичних автомобілів. Власники комплексу відновили аеродром, будівля техобслуговування, ангари і проїзди між будинками.

Подібний об'єкт з недавніх пір є і у північноамериканського підрозділу Toyota Motor, проте він призначений тільки для співробітників компанії і VIP-клієнтів. У минулому році японський автовиробник перетворив колишні сільгоспугіддя штату Техас в маєток з гоночним треком.

Джерело: Bicester Heritage

Related