У Uber з'явиться прокат електровелосипедів

Компанія Uber оголосила про розширення сервісу по прокату електровелосипедів JUMP на Європу. Нова послуга запрацює до кінця літа в Берліні, а потім з'явиться в інших великих містах Німеччини.

Виступаючи на конференції в Берліні, генеральний директор Uber Дара Хосровшахі заявив, що вже до кінця поточного літа жителі німецької столиці зможуть оцінити всі плюси нового екологічно чистого сервісу.

«Тут, в Німеччині, я маю намір налагодити більш тісне спілкування з містами і різними зацікавленими сторонами, а також обговорити, як ми разом можемо формувати майбутнє міської мобільності. Uber готовий допомогти вирішити деякі з найбільших проблем, що стоять перед містами Німеччини: боротьба з забрудненням повітря, зниження завантаженості і розширення доступу до більш екологічно чистим транспортним рішенням », – сказав Хосровшахі.

Другим анонсованим Хосровшахі «зеленим» сервісом буде сервіс замовлення поїздок на електромобілях Uber Green, який запустять в Берліні до кінця поточного року. Uber Green вже працює в Мюнхені. Надалі компанія планує запропонувати «зелене» таксі жителям ряду інших великих німецьких міст.

«Завдяки нашим технологіям та інновацій Uber почав міняти транспортну систему міст. У перспективі, використання велосипедів – це ще один крок до нашої мети – замінити індивідуальне володіння автомобілями і надати людям більш екологічні, більш доступні варіанти пересування по місту », – сказав Хосровшахі.

Електровелосипеди JUMP оснащені електроподдержкой, що забезпечує прискорення (до 30 км / ч) при кожному натисканні на педаль, що дозволяє пересуватися, не докладаючи значних зусиль, в тому числі і по горбах .

Сервіс Uber заробив в 2009 році, запропонувавши клієнтам простий спосіб замовлення таксі через смартфон. Зараз він є більш ніж 600 містах світу. В Україні Uber з'явився в 2016 році. Скористатися його послугами можна в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Наступна мета компанії – зниження пробок і забруднення атмосфери в містах за рахунок «зелених» видів транспорту.

Джерело: Uber

Related