У центрі Києва з'явиться нова транспортна розв'язка

В Києві планують побудувати нову транспортну розв'язку на примиканні вулиць Старонаводницької та Лаврської до бульвару Дружби народів.

Проектування об'єкта вже розпочато. У Департаменті транспортної інфраструктури вважають, що будівництво розв'язки на цій ділянці дозволить збільшити пропускну спроможність транспортного вузла, ліквідувати затори на площі Героїв Великої Вітчизняної війни і на мосту Патона, поліпшити екологічну і транспортну ситуацію.

Про початок проектування нової розв'язки заступник голови КМДА Дмитро Дватян розповів представникам ЗМІ під час інспектування відремонтованого бульвару Дружби народів. За його словами ремонт трикілометрового ділянки від Либідської площі до вулиці Старонаводницької почався в липні поточного року. Вартість будівельних робіт – 168.9 мільйонів гривень.

На даний момент роботи практично завершені. Готовий об'єкт буде зданий до кінця поточного року. Зараз на бульварі Дружби народів монтують дорожню огорожу VARIO-GUARD. За словами заступника голови КМДА, на даний момент встановлено 350 м огорожі в напрямку від вулиці Либідській до бульвару Лесі Українки.

«Навіть в разі аварії і деформації не потрібно ніяких особливих механізмів або пристосувань для відновлення цього загородження. Його можна легко відремонтувати і воно буде служити далі », – підкреслив Дмитро Давтян.

Джерело: КМДА

Related