У США виставили на продаж «розумний» гараж і колекцію суперкарів

В Каліфорнії продадуть «розумний» гараж-музей з колекцією суперкарів, що належить дворазовому чемпіону гоночної серії Pirelli Porsche Race Series Стіву Голдману. Будівля в Каліфорнії площею 658 квадратних метрів та земельна ділянка під ним власник оцінив в 10 мільйонів доларів.

В приміщенні вміщає 25 автомобілів створені всі умови для їх зберігання. Тут встановлені роздільні системи вентиляції, опалення та кондиціонування, фільтри тонкого очищення, бактерицидний опромінювач, а також система фільтрації з комп'ютерним управлінням. Крім того, «розумний» гараж обладнаний промисловим осушувачем повітря, що підтримує вологість в приміщенні на рівні 50%. Це дозволяє зберегти пластикові та гумові елементи салону, а також ремені.

Разом з гаражем покупець може придбати автомобілі з приватної колекції Стіва Голдмана, в якій є McLaren P1, Ferrari LaFerrari, Ferrari 430 Spider, купе Pagani Zonda і кілька моделей Porsche.

Але найцікавіші експонати – 600-сильний Ruf Turbo Coupe Wide Body з шасі від GT2, і 1000-сильний Ferrari 360 GT 2002 модельні роки, побудований фірмою Competition Motorsports. Агрегат спорткара поєднується з трансмісією Weismann від гоночного катера класу «офшор». За словами Голдмана, автомобіль виявився настільки швидким, що після одного заїзду по автодрому в Віллоу Спрінгс, він більше на ньому не їздив.

Джерело: Motor

Related