У США розробили електронні номерні знаки

Однією з новинок автосалону в Детройті стали електронні номерні знаки – RPlate Pro. Творець і виробник нових автомобільних номерів – компанія Reviver Auto повідомила, що вони вже легалізовані в Каліфорнії і в цьому році надійдуть у продаж.

Номерні знаки RPlate Pro є електронне табло на власній сталевий кріпильної пластині. Розробники говорять, що їх використання «створює нові функціональні можливості і ефективність, як для споживачів, так і для бізнесу». Пристрій може показувати не тільки номер автомобіля, але будь-яку іншу інформацію. Наприклад, попереджувальні написи, рекламні повідомлення, позначки про оновлення реєстрації тощо.

Скільки коштуватимуть електронні номерні знаки, компанія не озвучила. Відомо, що їх першим продавцем буде Galpin Ford – один з провідних дилерів Ford в світі. Як повідомили представники компанії, для Каліфорнії в цьому році випустять близько 100 тисяч таких пристроїв. Пізніше електронні номерні знаки можуть з'явитися в Арізоні, Техасі та Флориді. В Арізоні вони вже використовуються в пілотних тестах. Свою згоду на тестування нових номерів дали влади Техасу та Флориди.

Джерело: Reviver Auto

Related