У Renault з'являться скляні літаючі «бульбашки»

Новим автономним автомобілем Renault може стати літаюча сфера, яка пересувається над землею за рахунок сили магнітної левітації.

Нові ідеї для безпілотних автомобілів майбутнього Renault запропонували студенти британського коледжу мистецтв і дизайну імені Святого Мартіна. Переможцем конкурсу, в якому взяли участь 15 студентів, стала китаянка Ючен Цай. Свій проект під назвою The Float, автор створила на основі технології Maglev, використовуваної в японських високошвидкісних поїздах.

Автономний автомобіль майбутнього в уявленні Ючен Цай – скляна сфера без коліс, що переміщається в будь-якому напрямку за рахунок сили магнітної левітації. Усередині сфери зможуть розміститися одна або дві особи, а завдяки зовнішньому магнітному поясу сфери можна з'єднувати між собою. При цьому пасажири зможуть спілкуватися за допомогою спеціальної звукової системи. При бажанні можна змінити положення крісел і рівень прозорості скла.

Викликати сферу або орендувати для одноразової поїздки або на кілька днів, користувачі зможуть через мобільний додаток на смартфоні.

З 21 по 24 вересня проект The Float можна побачити на Гранарі сквері в Лондоні в рамках міжнародної виставки дизайну.

Джерело: AutoExpress

Related