У Porsche з'явився 100-й дилерський центр в Китаї

Компанія Porsche відкрила 100-й виставковий зал в Китаї. Новий шоу-рум, заявлений як «студія Porsche», розташований в найбільшому торговому центрі міста Гуанчжоу.

Саме Китай є найбільшим автомобільним ринком світу, що і стало головною причиною відкриття нового шоу-руму Porsche в Гуанчжоу. На площі 465 квадратних метрів розмістяться п'ять моделей компанії. Автосалон оснащений комп'ютерними конфігураторами на базі планшетів iPad, які дозволяють зв'язуватися з дилерами Porsche для обговорення умов покупки автомобіля.

«В останні роки Китай став найбільшим ринком Porsche», – сказав глава відділу продажів і маркетингу компанії Детльов фон Платний. «Наші чотири-спортивні автомобілі особливо популярні в Азії, але попит на наші двомісні моделі також швидко зростає». Протягом 2017 року Porsche поставила в Китай більше 5000 Boxster і Cayman і це більше ніж в будь-яку іншу країну світу.

Надалі компанія планує відкрити в Шанхаї, так званий центр Porsche Experience. Подібні об'єкти, що надають клієнтам бренду можливість проїхатися на обраному авто по трасі і бездоріжжю, вони вже працюють в Атланті, Лос-Анджелесі, Лейпцигу, Сільверстоуні і Ле-Мане.

«Хоча ми живемо в епоху цифрових технологій, здатність пропонувати справжній досвід водіння не втратила свого значення для Porsche – абсолютно навпаки», – сказав фон Платний. «Наші центри в Європі і Америці – важлива частина нашого торгового ландшафту. Відкриття ще одного в Азії – це логічний крок, враховуючи зростаюче значення цього ринкового регіону ».

Джерело: Porsche

Related