У нового Mercedes CLS будуть потужні двигуни

Новий купеподібний седан Mercedes CLS третього покоління офіційно представлять на автосалоні в Лос-Анджелесі в кінці листопада, а інформацію про передсерійному автомобілі вже опублікувало видання Autocar.

У модельній лінійці бренду четирехдверка займе місце між E-Class і S-Class. Седан побудований на тій же задньопривідної модульній платформі MRA, що і E-Class. У стандартному оснащенні пасивна підвіска (двухричажка – спереду і багаторичажка – ззаду). В якості опції будуть пропонуються адаптивні амортизатори або багатокамерна пневмопідвіска. Те ж є і для Е-класу, але настройки ходової частини і рульового управління у моделі CLS будуть відрізнятися більшою спортивностью.

Але є у седана і свої особливості. В першу чергу це повністю змінений дизайн екстер'єру, що підкреслює спортивний стиль автомобіля. Абсолютно новий у третього покоління і салон. Архітектура, фурнітура та оснащення прототипу дісталися від нинішніх моделей E- і S-класу. У салоні встановлені два дисплея. На один виводиться інформація з приладів управління, другий призначений для управління Медіасистеми. Дефлектори вентиляції у вигляді турбінних коліс з змінюють колір світлодіодами виконують ще й декоративну роль. Таке ж дизайнерське рішення є і у купе, і кабріолетів E-класу. Крім того, вперше Mercedes CLS отримає тримісний задній ряд, центральне сидіння призначене для дитини. За доплату сидіння заднього ряду укомплектують надувними ременями безпеки.

В моторній гамі будуть виключно потужні бензинові, дизельні і гібридні силові установки. Передбачається, що найменш продуктивною стане версія з чотирициліндровим дизельним мотором потужністю 241 к.с. З'явиться в моторній гамі і гібридна модифікація сумарною потужністю 295 к.с., в якій електромотор буде працювати спільно з бензинової наддувной «четвіркою» 2.0.

Чи отримає CLS і нові рядні «шістки»: дизельні 285 або 340 «коней» і 362-сильний бензиновий агрегат з електродвигуном EQ Boost 48V. З'явиться і гібридна AMG-версія потужністю 429 к.с.

У стандартній комплектації седан отримає 18-дюймові колісні диски. В якості опції будуть пропонуватися 19- і 20-дюймові.

Старт серійного виробництва Mercedes CLS третього покоління запланований на початок 2018 року.

Джерело: Autocar

Related