У лінійці Hyundai N може з'явитися среднемоторний хот-хетч

Спортивне підрозділ Hyundai продовжує роботу над середньомоторним хот-хетч на основі декількох концептів Racing Midship. Новинка стане першим серійним автомобілем такого класу в модельному ряді марки.

Про це Top Gear розповів глава спортивного відділення компанії і колишній бос BMW M Альберт Бірманн. «Так, ми працюємо над такою машиною, продовжуємо експерименти над трьома версіями Racing Midship, пробуємо різні рішення і підходи, і сподіваємося, що одного разу в лінійці Hyundai N з'явиться нова модель», – сказав він в інтерв'ю виданню.

Hyundai вже робила спроби побудувати среднемоторний Racing Midship. Перший – RM14 – з'явився в 2014 році і був побудований на основі Veloster минулого покоління. Автомобіль оснащувався 300-сильним дволітровим турбомотором Theta GDI.

Через рік був представлений другий – RM15. По суті, це була злегка модифікована версія RM14 зі зменшеною на 195 кг масою. Досягти такого зниження маси вдалося за рахунок установки алюмінієвої просторової рами і кузовних панелей з армованого карбоном пластику. Суперкар оснастили каркасом безпеки як у автомобілів WRC, алюмінієвої двохважелем підвіскою і кованими 19-дюймовими моноблоковими колісними дисками. З місця до 100 км / год RM15 розганявся за 4.7 с.

Третя спроба була в 2016 році – 300-сильний хетчбек RM16 N. Автомобіль був побудований на новій платформі і оснащений керованими електронікою заднім спойлером і блокуванням диференціалу, а також вихлопною системою з активними заслінками. Серійна версія RM16 N з'явиться пізніше.

«Ми тільки починаємо. Наша мережа не використовується для продажу високопродуктивних автомобілів і нам потрібно трохи часу. Якщо ми почнемо випускати такі автомобілі на замовлення, люди не будуть розуміти, що робити з такою машиною », – сказав Бірманн виданню.

Related