У Lexus підтвердили неоднозначне ставлення клієнтів до нового дизайну

Клієнтам Lexus, що здобувало автомобілі японського бренду протягом багатьох років, не до душі новий дизайн випускаються маркою моделей. Зокрема, нова радіаторна решітка, яка з'явилася близько п'яти років тому.

«Решітка радіатора – це наша фірмова риса. І деякі з наших моделей мають більш експресивний дизайн решітки, ніж інші. Деяким нашим клієнтам, тим, які з нами з самого початку, це зовсім не до душі. Іноді мені дзвонять розчаровані власники і протягом 45 хвилин і навіть години висловлюють своє невдоволення », – розповів віце-президент і керівник американського офісу Lexus Джефф Брекен на автосалоні в Детройті.

Кардинально змінивши стиль своїх автомобілів «за одну ніч», японський авто виробник викликав невдоволення серед своїх клієнтів, в більшості своїй людей, середній вік яких становить 60 років. Вони вважають, що новий дизайн зробив автомобілі Lexus більш агресивними і навіть зухвалими. Незважаючи на це в компанії не вважають свій крок помилковим і розраховують, що це допоможе привернути увагу молодих покупців.

Як підкреслив Брекен, для компанії це був цілеспрямований стратегічний крок і навіть не дивлячись на можливу втрату деякої частини постійних клієнтів, незадоволених змінами в зовнішності їх автомобілів, Lexus буде рухатися вперед. «Ми сподіваємося отримати більше (клієнтів), ніж програємо. Ми не хочемо нікого втратити, але але компанія буде і далі робити те, що принесе вигоду в довгостроковій перспективі. Суть Lexus – виживання, а більш старий, більш традиційний стиль просто не дозволить цього. Наш (попередній) образ був зразком високоякісних автомобілів підвищеної комфортності протягом багатьох років. Але цього було недостатньо, щоб утримати нас. Було важливо, щоб ми не тільки виробляли високоякісні автомобілі класу люкс, а й були першими по стилю і технологій », – сказав він.

Lexus CT 200h

Новий фірмовий стиль Lexus компанія показала в 2013 році. Тоді був представлений гібридний хетчбек CT 200h в оновленому дизайні передньої частини кузова, в тому числі і із тепер «каменем спотикання» радіаторної гратами.

Один з останніх варіантів фірмової решітки Lexus був показаний на автошоу в Детройті. Продемонстрував новий стиль майбутніх автомобілів марки концепт-кар LF-1 Limitless, дизайн якого розробники назвали «розплавлена ​​катана».

Джерело: Carbuzz

Related