У кросовера Duster з'явилися нові турбодизелі

Європейський Duster, що продається під маркою Dacia, обзавівся новими дизельними турбомоторами сімейства Blue dCi. Обіцяна «оптимізація» витрати палива і зменшення шкідливих викидів.

Кросовер Dacia Duster другого покоління оснащується двома дизельними моторами об'ємом 1.5 л: потужністю 95 і 115 л. с. Обидва мотори доповнені системою очищення вихлопних газів SCR (Selective Catalytic Reduction) з уприскуванням сечовини в каталітичний нейтралізатор, що забезпечила значне зниження викидів оксидів азоту. Крім цього у модернізованих силових агрегатів новий інтеркулер і збільшене до 2000 бар тиск упорскування. Додатково до цього були були змінені передавальні числа в трансмісії.

В порівнянні попередніми моторами dCi, нові 1.5-літрові агрегати Blue dCi на 5 к.с. могутніше. А у початкового двигуна виріс і піковий крутний момент – тепер 240 Нм при 1750 об / хв (+30 Нм).

Час прискорення від 0 до 100 км / ч в обох версіях скоротилося більш ніж 1 секунду. Як відзначили в компанії, установка нових агрегатів не позначилася на середній витраті палива. Як з колишніми дизелями він залишився на рівні 4.4 л на 100 км шляху і однаковий для обох агрегатів.

Європейські продажі кросовера вже почалися. Базовий Duster Blue dCi 95 з переднім приводом на європейському ринку коштує € 14 350, топовий Blue dCi 115 – € 19 000.

Джерело: Renault

Related