У «Київавтодорі» розповіли про плани ремонту доріг в 2019 році

В 2019 року в Києві продовжать масштабні ремонти і реконструкцію автодоріг і транспортних розв'язок. Новий асфальт з'явиться на проспектах і вулицях з найбільш пожвавленим рухом.

Про це генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр густіла повідомив на офіційній сторінці корпорації в Facebook. «Дорожньо-будівельний сезон 2019 року буде насиченим», – написав густіла. Крім завершення робіт на перехідних об'єктах 2018-2019 років, дорожникам належить почати ремонт ряду важливих для столиці об'єктів.

В цьому році буде завершено повний комплекс робіт на вулицях Алматинської, Заболотного, Сім'ї Кульженки, Туполєва, а також на проспектах Палладіна і Правди. У плані капітальний ремонт вулиць Борщагівської, Милославської, Богдана Хмельницького, Терещенківській, Столичного шосе, проспектів Степана Бандери і Космонавта Комарова, а також реконструкція Пейзажної алеї та вулиці Федорова.

Крім того, в цьому році почнеться будівництво автодороги між вулицею Довбуша та Броварським проспектом. Нова автодорога значно покращить транспортне сполучення мікрорайону ДВРЗ та дозволить розвантажити вулицю Алматинська, що є на сьогоднішній день єдиним сполученням для всіх мешканців житлового масиву.

На 2019 рік заплановано капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вулиці Богатирській і проспекту Степана Бандери, шляхопроводу на перетині вулиці Богатирській і Оболонського проспекту, Борщагівського шляхопроводу та інших об'єктів. Також дорожники планують розпочати реконструкцію транспортної розв'язки на перетині бульвару Вернадського – вулиці Єфремова з проспектом Палладіна і на примиканні вулиці Старонаводницькій і вулиці Лаврській до бульвару Дружби Народів.

На Набережному шосе, вулицях Борщагівській, Милославської та Чорнобильської, а також на проспектах Степана Бандери і Космонавта Комарова, Столичному шосе та інших облаштують велосипедні доріжки.

В цьому році почнеться капітальний ремонт автопроїздів моста Метро, ​​на який з міського бюджету виділять 1.825 млрд гривень. Завершити роботи планують до 2021 року.

Related