У Києві затвердили регламент в'їзду на Труханів острів

З 13 листопада в'їзд на територію Труханового острова обмежать. З ініціативи мера Києва вводиться новий регламент в'їзду автомобілів в першу еко-зону столиці.

У денний час, з 07:00 до 22:00, на острів зможуть заїжджати автомобілі, занесені містом в спеціальну базу з урахуванням законних прав знаходження об'єктів на території Труханового острова. Доступ буде здійснюватися в автоматичному режимі. Лічені камерою номерні знаки автомобілів будуть звірятися з базою. При позитивному результаті шлагбаум відкриється автоматично. Якщо виникають проблеми з системою, в індивідуальному порядку доступ може відкрити оператор. Його дії будуть автоматично зафіксовані. На території еко-зони діє обмеження швидкості – 20 км / ч. За триразове порушення швидкісного режиму (три смс-попередження), зафіксоване камерами фіксації швидкісного режиму, автомобіль буде виключений з бази доступу.

В нічний час доби, тобто з 22:00 до 07:00 ранку наступного дня, доступ на територію Труханового острова вільний. На території еко-зони, від місця роботи шлагбаума і парковки автотранспорту, з весни 2018 році організовано рух громадського електротранспорту.

Джерело: Facebook

Related