У Києві відкрився новий дилерський центр Jaguar Land Rover

Компанія ВіДі відкрила в Києві концептуальний дилерський центр «Jaguar Land Rover Київ Захід». Він побудований відповідно до нового стандарту ARCH CI, який застосовується представниками британських брендів по всьому світу.

Дилерський центр «Jaguar Land Rover Київ Захід» розташувався за адресою: Кільцева Дорога, 1, поруч з новою автостанцією «Теремки». Загальна площа центру – 2950 м², при цьому площа шоурума, в якому представлені по 7 автомобілів брендів Jaguar і Land Rover, становить 624 м², а площа СТО – 753 м². Офіційне відкриття автосалону відбулося 27 червня.

В шоурумі розташована зона відпочинку і студія персоналізації зі зразками колірної гами кузовів, матеріалами обробки салонів і аксесуарами. Приміщення оформлене в світлих тонах і мінімалістичний стилістиці, з акцентом на якісне освітлення представлених автомобілів.

Новий сервісний центр з 13 підйомниками знаходиться позаду шоурума. Його особливість в тому, що автомобілі передаються на обслуговування не на вулиці, а безпосередньо в приміщенні. Крім цього на території дилерського центру зроблений відкритий паркінг на 130 паркомісць.

Related