У Києві добудують розв'язку між проспектом Науки і Столичним шосе

В Києві завершать будівництво другої черги транспортної розв'язки на примиканні Столичного шосе і проспекту Науки. Фінансування робіт включать до плану на 2018 рік.

Раніше вже була частково встановлена ​​опора під майбутню естакаду. Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд (замовник робіт) при необхідності може внести зміни в уже існуючий проект. Крім того, замовник повинен відселити мешканців 25 приватних будинків, що потрапляють в зону забудови і вирішити з ними фінансові питання.

Будівництво розв'язки дозволить розвантажити один з головних в'їздів до столиці. По завершенні робіт проспект Науки стане шестисмуговій дорогою, що переходить в естакаду над залізничним полотном. За нею транспорт зможе потрапляти на Столичне шосе в бік Конча-Заспи та Великої Окружної дороги. Значна частина транспортного потоку зможе рухатися на Печерськ і Либідську площу не доїжджаючи до моста Патона.

Крім того, друга черга розв'язки на Столичному шосе максимально спростить рух основних лівоповоротних транспортних потоків через залізничне полотно, і убезпечить рух в цьому районі. Для цього, крім розширення проспекту Науки до шести смуг, в проекті передбачено використання для організації з'їздів та заїздів на естакаду всіх прилеглих до неї вулиць.

В районі перетину проспекту Науки з залізничним полотном і в місці примикання до нього вулиці Ушакова побудують два пішохідні мости.

Джерело: КМДА

Related