У Китайському місті електрифікували весь громадський транспорт

Влада китайського міста Шеньчжень електрифікували весь парк громадських автобусів – 16359 одиниць.

Проект електрифікації автобусного парку обійшовся в 490 мільйонів доларів США. Для забезпечення електробусів енергією в місті було встановлено 510 зарядних станцій і 8 тисяч додаткових точок зарядки. Час повної зарядки акумуляторних батарей автобуса від такої точки становить всього 2 години. При використанні для неповної зарядки кожна така точка зможе обслуговувати до трьохсот автобусів на добу. В цілому нова інфраструктура в будь-який час доби зможе заряджати половину автобусного парку міста.

За попередніми підрахунками, переклад міського транспорту на електричну енергію дозволив міській владі заощадити на закупівлях палива, так як електричні транспортні засоби споживають майже на 75% менше енергії, ніж їх бензинові і дизельні аналоги. Крім того, вдалося на 1.35 мільйонів тонн на рік знизити обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу, а також рівень шуму на вулицях міста.

Електрифікація автобусного парку не єдина екологічна ініціатива міської влади. На даний момент половина промислових підприємств Шеньчжень працюють на сонячній енергії, а до 2020 року «зеленими» стануть і інші.

Джерело: Engadget

Related