У Китаї представили доступний кросовер Škoda Kamiq

Офіційно представлений майбутній дебютант Пекінського автосалону – новий компактний крососовер Škoda Kamiq. Новинку показали на спеціальному заході чеської марки в Китаї.

В основі Škoda Kamiq лежить платформа MQB з напівзалежної задньою підвіскою. Розмірами він порівнянний з європейським Karoq. «Китайський» кросовер довше останнього на 8 мм – 4390 мм, вже на 60 мм – 1781 мм і вище на 3 мм – 1606 мм. Розмір колісної бази – 2610 мм проти 2638 у «Карока».

Якимись дорогими опція і багатим оснащення новинка похвалитися не зможе. У стандартному оснащенні аналогові прилади, звичайний кондиціонер і галогенна оптика. Але є і дещо більш сучасне. Наприклад, мультимедійна система з сенсорним екраном, а також датчики дощу і світла.

В моторній гамі кросовера тільки один мотор – 1.5-літровий "атмосферник" MPI сімейства EA211 evo, який дебютував рік тому на китайській версії седана Volkswagen Jetta. Віддача мотора – 110 к.с. і 150 Нм крутного моменту. Трансмісія – п'ятиступінчаста «механіка» або класичний шестиступеневий «автомат» і передній привід.

Škoda Kamiq, який займе нижчий щабель в лінійці кросоверів компанії, буде продаватися виключно на китайському ринку. Виробництво моделі налагодять на спільному підприємстві SAIC Volkswagen. Продажі новинки на місцевому ринку стартують в червні поточного року. Комплектації і ціни і поки не оголошені.

Related