У Hyundai задумали «заряджену» версію кросовера Kona

У компактного кросовера Hyundai Kona може з'явитися «заряджена» версія з 250-сильним турбомотором від хот-хетча i30 N. У разі схвалення проекту керівництвом компанії серійне виробництво Kona N запустять до 2020 року.

Як зазначає AutoExpress з посиланням на главу спортивного підрозділу Hyundai Альберта Бирмана, роботи над тестовим мулом майбутньої «зарядженої» моделі вже почалися. На автомобіль встановлять двигун від першої «зарядженої» моделі в N-лінійці – хетчбека i30 N – дволітровий бензиновий турбомотор з безпосереднім уприскуванням палива. Передбачається, що це буде менший з двох моторів хетчбека – 250-сильний. Але навіть з таким агрегатом «заряджений» Kona виявиться продуктивніше найпотужнішою 177-сильною версією поточної моделі. Оскільки обидві моделі передньопривідні, від i30 N новинці дістанеться трансмісія і ряд інших компонентів.

Екстремальний характер Kona N підкреслять деякі зміни в зовнішності: масивні передній і задній бампери, невеликий спойлер на даху і виступаючий задній дифузор (у базовій моделі прихований вихлоп).

Hyundai Kona

А поки доля нового «зарядженого» кросовера не вирішена, компанія пропонує клієнтам i30 N і Veloster N. За словами Бирмана, в цьому році до них приєднається i30 N Line, а в подальші N-версія з'явиться і у наступного покоління i20.

Related