У Hyundai вважають, що німецькі автовиробники витрачають час на «дурні» технології

В Hyundai вважають, що «розкішні» бренди занадто зосереджені на маркетингу та сучасних електронних системах, в результаті чого пропонують клієнтам не те, чого вони дійсно очікують .

Представляючи Hyundai Genesis G70 в Кореї керівник підрозділу Hyundai N Альберт Бірман сказав, що такі бренди, як Mercedes-Benz і BMW занадто «захоплені» технологіями і витрачають занадто багато грошей і часу на їх розробку. Зробити таку заяву Бірманн дозволив тридцятирічний досвід роботи в BMW, звідки він прийшов в корейську компанію з поста глави BMW M в 2015 році.

«Все це маркетинг, в першу чергу», – сказав Бірман. «Скільки людей дійсно купує його пізніше? Більша частина цього існує для ЗМІ, щоб дати рекламу, щоб показати рівень технології. Але скільки людей дійсно купує його пізніше? Якщо технологія не вдасться, ви просто додасте тягар покупцеві, вірно? »

За словами топ-менеджера, корейський бренд вибрав зовсім інший шлях. У компанії віддають перевагу простим і надійним технологіями, які забезпечують довгострокове використання моделей Hyundai і Genesis. Їх автомобілі повинні залишатися «новими» і після десяти років експлуатації. Домогтися цього дозволяють більш жорсткі стандарти тестування.

«Ми проїжджаємо по 30 тисяч кілометрів на тестовому треку в центрі досліджень і розробки в Намьянг і ще 10 тисяч на Нюрбургринзі, – сказав Альберт Бірман. – Не думаю, що хтось із виробників теж так робить. Можливо, тільки Ferrari і Porsche ».

На противагу розрекламованим моделям німецьких брендів Hyundai пропонує надійність і досвід. Порівнюючи Genesis G90 з BMW 7-Series і Mercedes-Benz S-Class, Бірман сказав, що модель змогла стати такою ж успішною на американському ринку і без «пневматичної підвіски, активних стабілізаторів або камери,« відчуває »дорогу». У автомобілів Hyundai є «міцна платформа, тонни високоміцної сталі, нехай навіть наші машини і виходять важче конкурентів, і регульовані амортизатори» і в цьому запорука їхнього успіху.

«Ми не робимо такого роду речі. Ми працюємо для клієнта в першу чергу, а не для ЗМІ. Звичайно, ми робимо щось для ЗМІ, але, перш за все, ми робимо це для клієнта, що, на нашу думку, розумно », – сказав топ-менеджер. «Ми як і раніше перевершуємо S-клас в Consumer Reports (щомісячний журнал американської некомерційної організації« Союз споживачів »). Ми майже перемогли BMW, без всяких химерних речей ».

Джерело: Drive

Related