У Hyundai підтвердили роботу над новим суперкаром

Hyundai розробляє новий спортивний автомобіль із заднім приводом і гібридною силовою установкою. На ринок суперкар вийде під брендом Genesis і, як розраховують в корейської компанії, зможе конкурувати з Ferrari і Porsche.

Інформацію про проект видання Wheels отримав від глави центру досліджень і розробок корейської марки Янг У Чхоль і шефа-дизайнера Люка Донкервольке.

«Ми безумовно робимо це», – сказав Донкервольке. «На наступному тижні після CES я розгляну проект. Я не можу розповісти більше про це, але ми це робимо ».

Дизайн спорткара буде створений в стилістиці двомісного купе. Цілком ймовірно, його розробкою займеться підрозділ Hyundai N під керівництвом колишнього боса BMW M Альберта Бірманна. Автомобіль оснастять гібридною силовою установкою, що складається з бензинового мотора і декількох електродвигунів.

«Ми не можемо сказати, що це буде просто гібрид, але ми будемо використовувати електродвигуни та батареї, щоб підвищити продуктивність», – сказав Янг У Чхоль.

Вперше про появу суперкара в лінійці Genesis заговорили в 2016 році на мотор-шоу в Детройті, але тільки зараз керівництво компанії публічно підтвердило існування проекту. Терміни появи спорткара озвучені не були. Цілком ймовірно, пройде ще кілька років.

Related