У Hyundai і Kia з'явиться новий пікап

Hyundai завершила розробку нового пікапа Santa Cruz. Серійне виробництво моделі планують почати в 2020 році. Пізніше з'явиться аналогічний пікап під маркою Kia.

Як пише Autocar з посиланням на головного дизайнера концерну Hyundai Motor Люка Донкервольке, розробка дизайну і конструкції нового пікапа завершені, попереду доводочниє випробування і запуск серійного виробництва.

«Ви бачили концепт Santa Cruz на автошоу в Детройті в 2015 році, цей автомобіль знаходиться в розробці у Hyundai. З мого боку він закінчений, процес його запуску у виробництво вже йде », – сказав дизайнер в інтерв'ю виданню, додавши, що новинка повинна з'явитися в« максимально короткі терміни ».

Очікується, що серійна модель буде створена на основі кросовера Hyundai Tucson наступного покоління з кузовом, але при цьому збереже риси шоу-кара Hyundai Santa Cruz. Залежно від того, яким буде новий пікап – повнорозмірним або компактним, йому доведеться конкурувати з Ford Ranger і Toyota Tacoma або з Ford F-150. Слідом за Hyundai Santa Cruz на ринок вийде аналогічний пікап під маркою Kia. Відрізнятися моделі будуть тільки дизайном.

Related