У Грузії з балкона житлового будинку зняли «Жигулі». Автомобіль простояв там 27 років

Тбілісі позбувся однієї з «пам'яток». З балкона четвертого поверху житлового будинку, розташованого в спальному районі столиці Грузії, кран зняв ВАЗ-2106.

Блакитна «шістка» належала Резо Енукідзе. У 1991 році він придбав новий ВАЗ-2106 і залишив у дворі будинку. В першу ж ніч з автомобіля зняли колеса, та засмучений господар вирішив «припаркувати» його на балконі власної квартири «до кращих часів», піднявши на четвертий поверх за допомогою крана.

З тих пір ВАЗівська класика стояла знерухомлених, і тільки через півтора року після смерті власника, автомобіль прибрали родичі Резо. За 27 років «шістка» стала однією з дворових пам'яток спального району Дігомского масиву Тбілісі. За словами одного з місцевих жителів Нодара Тваурі, «хрущовка» з автомобілем на балконі прославилася на весь світ. Знімати репортажі про цю машину приїжджали BBC, CNN, Euronews та інші канали. Для місцевих жителів і гостей міста вона служила орієнтиром серед лісу одноманітних будівель.

Господар трепетно ​​зберігав і дбав про автомобіль на своєму балконі – регулярно мив і чистив, але нові колеса так і не поставив. За всі ці роки, Резо Енукідзе так і не дочекався «кращого часу» для того, щоб повернути свою «шістку» на землю.

Джерело: Супутник Грузія

Related