У Great Wall з'явиться новий суббренд для електрокарів

Китайський концерн Great Wall створив новий суббренд Ora. Презентація марки і її «первістка» – лифтбека Ora iQ5 відбудеться в квітні на автошоу в Пекіні.

В складі холдингу Great Wall Motor Ltd. вже є чотири підприємства з випуску автомобілів, в тому числі суббренди Wey і Haval, що спеціалізуються на кросовери і позашляховики. Нова марка створена спеціально для електрокарів.

Виглядає пекінський дебютант як повноцінний серійний автомобіль. Імовірно, модель побудована на платформі Pi4 (Plug-in Intelligent 4WD) марки Wey. Габаритна довжина лифтбека – 4445 мм, ширина – 1735 мм, висота – 1567 мм. Розмір колісної бази – 2615 мм. Споряджена маса електрокара – 1 395 кг. У конструкції використані компоненти американської фірми BorgWarner – одного з найбільших світових виробників запчастин для автомобільної промисловості.

Ліфтбек оснащений 163-сильним електромотором і літій-іонною батареєю. Яким буде запас ходу електрокара не відомо. Зазначено, що він отримає шини розмірності 195/55 R16 або 205/50 R17. Максимальна швидкість складе 150 км / ч.

Джерело: Drive

Related