У електрокара Tesla Model 3 з'явилася доступна версія

Глава Tesla Ілон Маск анонсував прийом замовлень на нову версію Model 3 – Mid Range вартістю 45 тисяч доларів. З урахуванням державних пільг і економії палива американським клієнтам марки новинка обійдеться в $ 33.2 тисячі.

Цією новиною глава компанії Ілон Маск традиційно поділився в Twitter. З появою «самої» дешевої версії Model 3 з каталогу пропала заднеприводная модифікація Long Range RWD, з якої почалося серійне виробництво електричного седана в липні 2017 року. На одному заряді акумулятора заднеприводная «трійка» могла проїжджати до 499 км. Ціна такої машини становила 49 тисяч доларів. Як написав у своєму Twitter Маск, замовити Model Long Range RWD можна буде протягом найближчих одного-двох тижнів.

В травні цього року з'явилися модифікації Long Range Dual Motor AWD і Performance Dual Motor AWD, і тільки зараз компанія оголосила про старт продажів найпростішої версії. З урахуванням пільг передньопривідні Long Range і Performance на американському ринку коштують $ 42 200 і $ 52 200, відповідно. Запас ходу обох версій – до 499 км по циклу EPA, час розгону з місця до 96 км / год – 4.5 і 3.3 секунди.

Запас ходу без підзарядки для версії Mid Range RWD заявлений в 418 км, максимальна швидкість – 201 км / ч, час розгону до 96 км / год – 5.6 з. У базовій комплектації передбачена аудіосистема, «преміальний» інтер'єр і 18-дюймові колеса з «аеродизайну». Колір кузова чорний, але за доплату можна вибрати білий, синій, червоний або сірий.

Джерело: Tesla

Related