У Дубаї з'явиться безпілотне таксі на базі Tesla

Dubai Taxi Corporation збирається створити парк безпілотного таксі на базі електромобілів Tesla. Фірма вже закупила 50 седанів Tesla Model S і кросоверів Tesla Model X.

Це перша партія з 200 електрокарів Tesla, замовлених управлінням по дорогах і транспорту (RTA) Дубая на Всесвітньому урядовому саміті в лютому. Наступні 75 автомобілів надійдуть в країну в 2018 році, ще 75 – в 2019 році. Ухваленню рішення про використання електрокарів в якості бази для створення парку безпілотного таксі передувало відкриття першого демонстраційного залу Tesla і сервісного центру в Дубаї кілька місяців тому.

Ініціатором покупки став Шейх Мохаммад бен Рашидом Аль Мактумом, віце-президент і прем'єр-міністр ОАЕ, і правитель Дубая. Перехід на використання Tesla в таксопарку міста відбудеться в рамках ініціативи «Зелена економіка для сталого розвитку» та Стратегії автономної мобільності в Дубаї, довгостроковою метою якої є перетворення Дубая в «найрозумніший місто в світі». За планом, до 2030 року 25% усіх поїздок повинні відбуватися на безпілотники.

Перший час 50 електрокарів Model S і Model X будуть базуватися в аеропорту Дубай, і здійснювати поїздки під керуванням водія. Надалі вони стануть частиною парку безпілотного таксі. Коли це трапиться, поки не відомо, але обладнання та програмне забезпечення вже готове.

Джерело: Insideevs

Related