У Дубаї представили особливе купе McLaren 720S

Британська компанія McLaren привезла на автосалон в Дубаї унікальне чорно-золоте купе McLaren 720S. Суперкар для особливого клієнта побудувало підрозділ McLaren Special Operations (MSO).

Крім сатинов-чорного кольору і золотистих акцентів на кузові ексклюзивний McLaren 720S отримав «золоті» колісні диски і унікальну напис золотом на задньому крилі. Це написана арабським шрифтом цитата Брюса Макларена: «Життя вимірюється в досягненнях, а не тільки в роках». Шрифт напису нагадує обриси хмарочосів Дубая. Ще один доказ унікальності автомобіля, що розмістилася в салоні табличка з написом «1 of 1». Спліттер, повітрозабірники, задні бампер і дифузор, а також панелі даху і інші деталі єдиного в своєму роді купе виготовлені з вуглецевого волокна. Кришка двигуна – частково з 24-каратного золота.

Особливий у купе і салон. У його оформленні використані чорна шкіра, алькантара, а також панелі і елементи з вуглецевого волокна. Команда MSO додала атласні золоті подовжені перемикачі коробки передач, сатиновану золоту центральну смугу на рульове колесо і такого ж відтінку вставки на спиці. Золоті декоративні вставки і на внутрішніх дверях.

На стилізацію автомобіля розробники витратили понад 120 годин. Тільки нанесення висловлювання Брюса Макларена зайняло 30 годин. Бажаного ефекту вдалося домогтися завдяки терпінню і трафаретами, створеними фахівцями підрозділу MSO.

Власнику автомобіль доставлять після закінчення виставки в Дубаї. Купе оснащене 4.0-літрової твін-турбо «вісімкою» (720 к.с., 770 Нм), здатної розігнати автомобіль до 200 км / год за 7.8 с. Максимальна швидкість – 341 км / ч. Трансмісія – модернізований 7-ступінчастий «робот» з двома зчепленнями.

Джерело: McLaren

Related