У Дубаї покажуть предсерийную версію найшвидшого гіперкара у світі

Арабська стартап Devel побудував 5000-сильний гіперкар. Їздовий прототип під назвою Sixteen дебютує на автосалоні в Дубаї 14 листопада.

Вперше про створення 5000-сильного гіперкара, розвиваючого швидкість понад 500 км / год було заявлено чотири роки. Тоді, як і зараз, компанія Defining Extreme Vehicles Car Industry з ОАЕ представила прототип на автошоу в Дубаї. Незважаючи на скептичне ставлення й відверте невіра в реальність заявлених цифр, доопрацьований прототип готовий постати перед публікою 14 листопада.

Довжина предсерийного зразка Devel Sixteen – 5.3 м, ширина – 2.1 м. Колісна база – 3.4 м. В основі автомобіля – вуглеволоконний монокок. З вуглепластика і кузовні панелі. До створення гіперкара старпат привернув Manifattura Automobili Torino – італійську компанію брала участь в будівництві гіперкара SCG 003 і дебютував нещодавно Apollo Intensa Emozione.

Devel Sixteen оснастять чотирициліндровим мотором V16 робочим об'ємом 12.3 л, цілком реальним на відміну від самого гіперкара. Перше відео мотора, розробленого американською компанією Steve Morris Engines, з'явилося в 2015 році. Віддача такого агрегату становить 5000 к.с. і 4771 Н · м крутного моменту. Від 0 до 100 км / год гіперкар буде прискорюватися за 1,8 с, розвиваючи максимальну швидкість – 500 км / ч.

Джерело: Road and Track

Related