У Детройті показали концептуальний кросовер Lexus LF-1 Limitless

На що проходить в ці дні автошоу в Детройті компанія Lexus представила концепт-кар LF-1 Limitless. Провісник нового флагманського кросовера продемонстрував новий вектор розвитку дизайну та рівень технологій майбутніх моделей японського бренду.

Дизайн моделі, розроблений співробітниками каліфорнійської студії Toyota, отримав філософське назва «розплавлена ​​катана». Він поєднує в собі гострі лінії традиційного японського меча і обтічні форми розплавленого металу.

«Моделі Lexus, такі як RX (перший кросовер японського бренду в цьому сегменті), допомогли завоювати глобальну популярність категорії розкішних позашляховиків. Ця нова концепція кросовера відображає майбутнє, яке передбачає високий рівень динамічних можливостей, що відповідає більш захоплюючого емоційного дизайну », – сказав президент Lexus International Йошихиро Сава.

У концепту атлетичний профіль, низька лінія даху, 22-дюймові колісні диски і опуклі крила, що підкреслюють силу і міць майбутнього кросовера. Габаритна довжина – 5014 мм, ширина – 1986 мм, висота – 1605 мм. Розмір колісної бази – 2974 мм.

Інтер'єр оформлений відповідно до японської філософією гостинності – «омотенасі». Всі кнопки і перемикачі в салоні замінені розпізнають жести сенсорами. В обробці використані темна і світла шкіра, натуральне дерево і метал.

В компанії кажуть, що LF-1 може оснащуватися бензиновим, повністю електричним, гібридним або водневим агрегатом, при цьому ніякої інформації про силову установку розробники не надали.

В арсеналі кроссовера система автономного управління і 4D-навігаційна система, яка виступає в ролі «консьєржа для пасажирів». Працюючи як традиційна 3D-навігація, вона вміє передбачати потреби водія і пасажирів в залежності від часу доби, тривалості поїздки і дорожньої ситуації.

«Завдяки своїй інноваційній технології і захоплюючого стилю концепція Lexus LF-1 Limitless є потенціал приголомшливого досвіду для майбутніх клієнтів класу люкс», – кажуть в компанії.

Джерело: Lexus

Related