У Детройті дебютував прототип Infiniti Q Inspiration

На що відкрився в Детройті Північноамериканському Міжнародному автошоу (NAIAS) компанія Infiniti продемонструвала концепт-кар Q Inspiration з турбомотором із змінним ступенем стиснення і системою автономного водіння ProPilot наступного покоління.

Концепт з пропорціями купе, подовженим силуетом, витриманим в стилі мінімалізму інтер'єром і передовими технологіями допомоги водієві демонструє «принципово нову архітектуру среднеразмерного седана» і революційне бачення майбутніх моделей бренду.

За словами віце-президента Infiniti по дизайну Альфонсо Альбайса, «концепт-кар Q Inspiration передує нове покоління автомобілів Infiniti. Це нова цілісна і приголомшлива філософія дизайну, яка демонструє можливості Infiniti в епоху технологій автономного водіння і прогресивних шасі. Разом з концептом Prototype 9, Infiniti Q Inspiration покаже відвідувачам автошоу в Детройті справжню цінність елегантної простоти і всеосяжної гармонії ».

У передній частині концепту домінує велика здвоєна решітка радіатора. Фірмові фари еволюціонували до вузьких світлодіодних смужок, а задні ліхтарі перетворилися в єдину смужку вогнів під задньою кромкою кузова.

Використання компактної силової установки дозволило розробникам зробити дуже коротким капот і максимально збільшити простір салону, в якому встановлена ​​летить центральна консоль, індивідуальні сенсорні дисплеї для кожного пасажира, сидіння з «нульовою гравітацією» і фонове підсвічування. Мультимедійна система дозволяє пасажирам виводити на екрани дисплеїв різний контент. Кожен дисплей забезпечений режимом «медитації-релаксації», в якому автомобіль мінімізує рівень видаваної інформації, «пропонуючи» пасажирам максимально розслабитися під час поїздки.

В оформлення інтер'єру використані шпон японської берези і натуральна біла шкіра. Сидіння і дверні панелі прикрашені фірмовою «точкової прострочкою». В оббивці сидінь присутні вставки кольору корал. Такого ж кольору і колісні диски седана. Частина цифрової приладової панелі і підлога покриті чорною шкірою.

Концепт Q Inspiration укомплектований мотором VC-Turbo – першим у світі двигуном із змінним ступенем стиснення, що дебютував на серійному QX50. «Турбочетверка» об'ємом два літри видає 272 к.с. і по продуктивності порівнянна з атмосферним двигуном 3.5 V6. При цьому такий агрегат на 30-35% економічніше.

Ще однією відмінною рисою Infiniti Q Inspiration є інтелектуальна система повного приводу, що розподіляє крутний момент індивідуально на кожне з коліс в залежності від умов руху.

Система ProPILOT самостійно справляється з управлінням автомобілем на многополосном шосе, слідуючи по заданому маршруту, і підтримує рух в пробках. У компанії говорять, що ProPILOT бере на себе функції «другого пілота», при цьому водій завжди зберігає максимальний контроль над ситуацією.

Джерело: Infiniti

Related