У BMW хочуть відмовитися від автомобільних ключів

В BMW розглядають можливість повної відмови від традиційних автомобільних ключів. Планами в цій області з представниками ЗМІ на Франкфуртському автосалоні поділився відповідальний за продажі баварського бренду Ян Робертсон.

«Чесно кажучи, скільки людей дійсно користуються ключами сьогодні? Ніхто ніколи не виймає ключі з кишені. Так навіщо носити їх з собою? Тому ми вивчаємо, чи можна відмовити від них », – заявив Робертсон в інтерв'ю агентству Reuters.

Крім того, вже зараз у бренда є додаток, що дозволяє власнику відкривати і закривати замки за допомогою смартфона, а також дистанційно стежити за станом авто і відправляти дані про майбутню поїздку навігаційній системі. Працює додаток і на Android, і на iOS.

Крім того, ключі деяких моделей бренду мають дисплеї. З їх допомогою можна робити практично те ж, що і за допомогою смартфона: переглядати дані про залишок палива, масла та інших технічних рідин, програмувати систему клімат-контролю, перевіряти дверні замки. Вперше такий ключ був показаний разом з седаном 7 серії нового покоління.

Коли нова безключового система доступу з'явиться в моделях компанії, Робертсон не повідомив. «Ми думаємо, чи можливо це, і чи можемо ми це зробити. Чи будемо ми робити це прямо зараз або взагалі в майбутньому, ще належить з'ясувати », – сказав він.

Related