У Audi TT з'явилася перспектива стати електрокаром

Компанія розглядає можливість збереження Audi TT як електрокара.

Кілька днів тому глава Audi Брем Шот заявив, що компанія планує зняти з виробництва купе Audi TT через низький попит на спортивні автомобілі , а також інвестицій компанії в електрифікацію, мобільність і нові технології. Але, як виявилося, не всі в керівництві Audi готовим розпрощатися з легендарним спорткаром. Виступаючи на щорічній конференції марки, член ради директорів компанії з технічного розвитку Ханс-Йоахім Ротенпілер сказав, що він сподівається переконати керівництво залишити Audi TT в модельній лінійці, оскільки купе є «частиною ДНК Audi».

«Я збираюся переконати моїх колег в тому, як його можна електрифікувати. Те ж саме відноситься і до R8 », – сказав технічний бос німецького автовиробника.

На даний момент доля ТТ, R8 і інших спортивних моделей обговорюється, але вже очевидно, що в нинішньому вигляді Audi TT залишилося існувати недовго. У найближчі кілька років купе знімуть з виробництва, але з огляду на стратегію розвитку марки і активну електрифікацію модельної ряду, «двухдверка» може отримати електричний мотор.

«Audi емоційний бренд і у нас завжди будуть автомобілі-ікони. Нашої новою іконою стане e-tron GT. Відносно TT і R8 ми дивимося на обсяги, тому що прибутковість – це те, на чому ми повинні зосередитися », – прокоментував ситуацію генеральний директор Audi Брем Шот.

Джерело: AutoExpress

Related