Тюнінг-ательє West Coast Customs переробило 100-річний Mitsubishi в гібрид

Mitsubishi Motors і американське тюнінг-ательє West Coast Customs відсвяткують 100-річний ювілей марки випуском гібридної версії Mitsubishi Model A. Телевізійний дебют гібриду названого Mitsubishi Re-Model відбудеться 6 листопада в епізоді шоу Inside West Coast Customs.

В живу осучаснену версію автомобіля, що вперше з'явився в 1917 році, можна буде побачити на майбутньому автосалоні в Лос-Анджелесі 1 – 10 грудня. Автомобіль отримав силову установку Outlander PHEV, яка складається з 121-сильного бензинового мотора робочим об'ємом 2.0 літра, двох електродвигунів по 81 к.с. (По одному на кожну вісь) і літій-іонної батареї ємністю 12 кВт · год з можливістю підзарядки від побутової електромережі.

Модель Mitsubishi Re-Model A була побудована на заводі в Бербанке, Каліфорнія. Автомобіль зі столітньою історією оснастили мультимедійною системою з можливістю підключення смартфона, а також набором електронних помічників і сучасних систем безпеки. У їх числі інтелектуальна система повного приводу Super All Wheel Control від Mitsubishi.

«Команда з West Coast Customs легко поєднувала наше минуле, сьогодення і майбутнє в моделі Mitsubishi Re-Model A. Це був підбадьорливий і захоплюючий проект і ми раді поділитися готовим продуктом з усіма. Крім того, ця унікальна збірка надала нам можливість використовувати інтеграцію продуктів, щоб підкреслити абсолютно новий Outlander PHEV від Mitsubishi, який вийде на ринок в кінці цього року », – сказала директор з маркетингу північно-американського представництва японського автовиробника Франсін Харсіні.

Джерело: Insideevs

Related