Тюнери з Hoffy Automobile перетворили BMW M4 в 750-сильне купе Mamba GT3

Американське тюнінг-ательє Hoffy Automobile побудувало саму хардкорні модифікацію BMW M4 – Mamba GT3. Крім зовнішніх змін, купе отримало 750-сильний мотор, нову підвіску і гоночну випускну систему Eisenmann GT Pro Race.

Рендери Mamba GT3 тюнери вперше показали в 2015 році. Зараз же представлений реальний автомобіль. Від звичайного купе Mamba GT3 відрізняється широким аеродинамічним обвісом в стилістиці гоночних машин серії DTM і класу GTE. Як кажуть в Hoffy Automobile, майстри переробили або замінили велику частину кузовних елементів, використавши для їх виготовлення пластик і армоване вуглецеве волокно. На Mamba GT3 встановили нові бампери, бічні «спідниці» і дифузор, антикрило, світлодіодні денні ходові вогні, гоночні фари, задні OLED ліхтарі, 21-дюймові колісні диски з шинами Pirelli P Zero Nero, а також карбонові корпуси бічних дзеркал. Салон купе обробили алькантарою, встановили гоночні сидіння і рульове колесо, а також зроблену на замовлення аудіосистему.

В результаті переробки потужність 3.0-літровою рядною «турбошестеркі» BMW M4 була збільшена до 750 к.с. Це на 300 к.с. більше, ніж у базової версії моделі і на 250 к.с. більше, ніж у лімітованої модифікації M4 GTS.

Джерело: Motor

Related