Тюнери прокачали хот-хетч Audi RS3 до 500 к.с

Фахівці німецького тюнінг-ательє ABT Sportsline допрацювали «заряджений» Audi RS3 Sportback, збільшивши віддачу двигуна хетчбека до 500 кінських сил.

Тюнери вирішили, що 400 кінських сил, що видаються 2.5-літровим п'ятициліндровим турбомотором, для такого автомобіля як Audi RS3 Sportback замало. Після модернізації мотор хетчбека видає 500 кінських сил. Попередня програма модернізації, розроблена ABT Sportsline для цієї моделі, збільшувала потужність двигуна до 450 к.с.

Наскільки змінилися динамічні характеристики хетчбека, в ательє не повідомили. Стічна модель прискорюється з місця до 100 км / год за 4.1 с. Максимальна швидкість – 250 км / ч, з пакетом Dynamic Plus – 280 км / ч.

На автомобіль встановили поліпшені гальма з 380-міліметровими дисками, нові стабілізатори поперечної стійкості, нові пружини і спортивні амортизатори, розроблені спільно з фірмою KW.

Доопрацьований Audi RS3 Sportback отримав новий аеродинамічний обвіс, радіаторну решітку і задній дифузор. В оснащення автомобіля входить спортивна вихлопна система з подвійними 102-міліметровими патрубками, пофарбованими в матово-чорний колір, і 19- або 20-дюймові колісні диски.

В салоні нова оббивка сидінь з емблемою тюнінг-ательє на підголівниках, карбонові декоративні елементи, нова кнопка запалювання і особливий важіль перемикання передач. Встановили тюнери і підсвічування дверних порогів.

Вартість пакету оновлень можна дізнатися безпосередньо під час оформлення замовлення.

Джерело: Carscoops

Related