Тюнери перетворили Tesla Model S в універсал

Голландське кузовне ательє RemetzCar побудувало електричний універсал на базі лифтбека Tesla Model S. Дизайн автомобіля розробили фахівці британської студії Niels van Roij Design на замовлення колекціонера Флориса де Раадта, фаната електромобілів і власника кількох автомобілів в кузові типу Shooting Brake.

Перше зображення майбутнього універсала дізанейри показали восени минулого року. Фахівці RemetzCar повністю переробили задню частину кузова, замінивши частину елементів новими зі сталі та алюмінію. В результаті у Model S з'явилася п'яті двері з інтегрованим спойлером, стоп-сигналом і склоочисником, інша форма даху і задньої стійки, а також обшитий якіснішими матеріалами салон з амбієнтної підсвічуванням. На кузові і в салоні універсала з'явилися шильдики і емблеми RemetzCar.

Всього планують виготовити двадцять таких універсалів. Перший автомобіль під назвою RemetzCar Shooting Brake вже переданий автору ідеї Флоріс де Раадта. Цінник поки не озвучена. Цілком ймовірно, голландська версія буде коштувати дорожче Шутінг-брейка, виготовленого британським ательє QWest. Тільки переробку автомобіля британці оцінили в 70 тисяч фунтів стерлінгів, а в їхньому варіанті до кузова лифтбека Tesla Model S просто прикріпили углепластиковую надбудову.

Кузов типу Shooting Brake – це свого роду фургон з лавочками для сидіння уздовж бортів і відсіками для зберігання зброї і дичини. Автомобілі з таким кузовом вперше з'явилися в XIX столітті і використовувалися мисливцями.

Джерело: Autoreview

Related