Творці кросовера Hyosow C60 підгледіли дизайн у Lamborghini Urus

Належний концерну BAIC китайський бренд Hyosow, він же Huansu побудував кросовер має очевидну подібність із Lamborghini Urus. Прем'єра новинки під назвою Hyosow C60 відбудеться в рамках міжнародного автошоу в Чунціні 6 червня.

Новий кросовер Hyosow повинен був стати первістком Х-серії з відповідною назвою Х6, але з невідомих причин отримав індекс С60. На дизайнерських скетчах схожість «китайця» і Lamborghini Urus здавалося більше, але зараз видно, що з исходника змальована лише передня частина. В іншому ж «шістдесятий» точна копія іншого кросовера групи BAIC – Bisu T6, який буде офіційно представлений в серпні поточного року під назвою Bisu T7.

Hyosow C60 і Bisu T7 не тільки «однакові з особи», а й розмірами. Габаритна довжина обох моделей – 4820 мм, ширина – 1915 мм, висота – 1660 мм, колісна база – 2815 мм.

Виходячи з того, що більшого кросовера у марки немає, Hyosow C60 уготовано місце флагмана. Передбачається, що купеподібний «шістдесятий» буде строго п'ятимісцевим. Кросовер отримає 197-сильний дволітровий бензиновий турбомотор і восьмиступінчастою "автомат". Обидві моделі призначені для китайського ринку. Продажі Hyosow C60 стартують в четвертому кварталі поточного року. Ціни поки не названі.

Джерело: Drive

Related