Трьохдверного Range Rover Evoque більше не буде

Керівництво Land Rover вирішило припинити випуск тридверної версії кросовера Range Rover Evoque через його низьку популярність. Нове покоління «Евока» дебютує восени 2018 року, але вже без модифікації Coupe.

За інформацією Autocar, Range Rover Evoque другого покоління отримає стилістичні рішення і технології среднеразмерного кросовера Range Rover Velar, оновлена ​​версія якого була представлена ​​в травні поточного року. Спочатку кросовер буде пропонуватися в п'ятидверному кузові, «трехдверки» у другому поколінні не буде.

Як пояснив виданню представник компанії, в 2019 році виробник зосередиться на випуску «пятідверки», оскільки саме на ці версії припадає 95% всіх продажів моделі. В якості альтернативи п'ятидверному Evoque якийсь час буде пропонуватися кабріолет поточного покоління. Кабріолет другого покоління з'явиться в 2020 році.

Через низький попит на деяких ринках продажу «тредверкі» припинилися в минулому році. За даними виробника, в березні продажі Range Rover Evoque в порівнянні з тим же місяцем 2017 року впали на 7.8%, а в цілому за фінансовий рік (закінчився 31 березня) – на 3.8%.

Від трьохдверних моделей відмовляються і інші бренди. Так протягом останніх 18 місяців були зняті з виробництва «трехдверки» і купе Audi A3 і Volkswagen Scirocco, а деякі моделі з'являться в п'ятидверному кузові, але вже в новому поколінні.

Related