Три смужки: Toyota показала кросовер C-HR x Adidas

Toyota випустила спеціальну версію C-HR – C-HR x Adidas. Прем'єра кросовера, пофарбованого в кольори спортивного бренду Adidas, відбулася на виставці Motor Expo 2018 у Таїланді.

Toyota C-HR x Adidas розроблений фахівцями таїландського підрозділу Toyota і японського філіалу компанії Adidas. Від базової моделі спеціальна серія відрізняється тільки забарвлень кузова. В одному варіанті – це поєднання чорного кузова з білими смужками на бортах і білими вставками на колісних дисках і нижньої частини кузова. Другий варіант – білий кузов з чорними акцентами. Задні стійки і двері багажного відділення прикрашені логотипами Adidas.

В основі кроссовера лежить модульна платформа TNGA. Габаритна довжина моделі – 4360 мм, ширина – 1795 мм, висота – 1565 мм, колісна база – 2640 мм. У Таїланді Toyota C-HR доступний з 1.8-літровим двоциліндровим бензиновим тубромотором 2ZR-FBE потужністю 130 к.с. (175 Нм), а також з гібридною силовою установкою, що складається з 1.8-літрового мотора 2ZR-FXE потужністю 98 л.с. (142 Нм) і 72-сильного електродвигуна.

Ціни на кросовер Toyota C-HR x Adidas Special Edition поки не оголошені. Базова модель на місцевому ринку коштує від 29 870 до 35 360 доларів США.

Джерело: Toyota Фото: IndianAutosBlog

Related