Toyota Yaris «оновилася» для країн Азії і Південної Америки

Toyota розробила Yaris для азіатського та південно-американського ринків – XP150. Це рестайлинговая версія «великого» Yaris 2013 модельного року, вперше показана в Таїланді.

Раніше модель продавалася в Європі, Австралії і Північній Америці під назвою Vitz. В Японії він відомий, як хетчбек серії XP130 і пережив вже два оновлення. Новий, третій Yaris XP150 побудований на розтягнутій платформі свого старшого брата. Він значно більший за (4145 мм в довжину), простіше в оснащенні і повністю перетворений зовні. За великим рахунком, від колишнього хетчбека залишилася тільки дах, всі зовнішні кузовні панелі нові. Передня XP150 частина практично повністю повторює представлений місяць тому седан Yaris Ativ. Оформлення корми, рельєф боковин і навіть підвіконна лінія повністю змінилися, а на п'ятій двері з'явилися задні ліхтарі.

Явні зміни видно і в салоні, починаючи передньою панеллю і закінчуючи дверними ручками. В цілому, він оформлений в стилі того ж Yaris Ativ. Трохи менше тільки дисплеї медіасистеми і маршрутного комп'ютера, за рахунок чого в комбінації приладів з'явилася шкала, що показує рівень палива (у седана її немає).

Під капотом Yaris XP150 для Таїланду все стабільно – колишня атмосферна «четвірка» з двома фазовращателямі робочим об'ємом 1.2 літра, добре знайома фанатам бренду по інших моделях. Працює 86-сильний мотор в парі з варіатором. Якихось особливих динамічних показників XP150 не пропонує, зате відповідає вимогам місцевої категорії Eco Car, що тягне за собою хороші податкові пільги для майбутніх власників.

У базовій комплектації Yaris XP150 оснащений сім'ю подушками безпеки, підсилювачем керма, ESP, кондиціонером, передніми склопідйомниками, штампованими колісними дисками і чорними дверними ручками. В якості опції пропонуються медіасистеми, клімат-контроль, кнопка запуску двигуна і парктроник. При бажанні хетчбек можна перетворити в псевдокроссовер за допомогою фірмових аксесуарів – накладок на бампери і пороги, і рейлінгов.

В Таїланді оновлений Yaris XP150 буде коштувати від 14.5 до 18.5 тисяч доларів США. Незабаром він з'явиться і в інших країнах Азії і Південної Америки.

Джерело: Autoreview

Related