Toyota привезе в Токіо гумовий концепт-кар

Японська компанія Toyoda Gosei, підрозділ корпорації Toyota, анонсувала концепт-кар Flesby II з гумовим кузовом. Новинка буде представлена ​​в кінці жовтня на Токійському автосалоні.

На вибір матеріалу кузова, цілком ймовірно, вплинули два фактори: прагнення розробників убезпечити пішоходів і спеціалізація самої компанії, яка випускає гумові та пластикові компоненти для автомобільної індустрії. Flesby II – це бачення Toyoda Gosei компактних сіті-карів 2030 року.

Кузов прототипу виготовлений зі спеціального матеріалу – e-rubber, відоізмеющегося під дією електричного струму. Використовуючи цю властивість можна надавати йому різну форму. Ще одна особливість новинки – світлодіодні елементи під тонким шаром напівпрозорої зеленою гуми, що передають інформацію іншим учасникам руху і пішоходам. Такі ж матеріали присутні і в оформленні інтер'єру.

Перший варіант концепту Flesby компанія показала в 2015 році. Головною його особливістю були подушки безпеки, які захищали пішохода при зіткненні.

Крім Flesby II Toyoda Gosei покаже в Токіо, концепт інтер'єру з кермом, аналізує стан водія, а також новий концепт передньої частини кузова, що інформує навколишніх про передбачувані маневрах і стан автомобіля за допомогою системи радарів, камер і світлових елементів.

Джерело: Motor

Related