Toyota представила прототип гіперкара GR Super Sport

Toyota представила прототип 1000-сильного гіперкара – GR Super Sport. Прем'єра концепту відбудеться в рамках Tokyo Auto Salon 12 – 14 січня.

В конструкції спорткара, розробленого спортивним підрозділом японського бренду – Gazoo Racing, використані елементи спортпрототипа TS050 Hybrid, який брав участь в чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (FIA World Endurance Championship, WEC) в 2016-м і 2017 році. Від нього GR Super Sport дістався твін-турбо мотор V6 2.4 з безпосереднім уприскуванням і трансмісія Toyota Hybrid System-Racing (THS-R), випробувані в реальних гонках. Сумарна віддача гібридного силового агрегату – 1000 к.с.

У прототипу 18-дюймові колісні диски з масивними шинами 330/710 R18, два патрубки вихлопної системи і пара камер замість бічних дзеркал. Ще дві встановлені на «злітають в повітря» передніх крилах.

Більш докладної інформації про гіперкар в компанії не надали, уточнивши, що GR Super Sport Concept демонструє, як можна «створювати спортивні машини з діючих гоночних автомобілів».

«Замість того, щоб перетворювати серійні автомобілі в гоночні, ми маємо намір розібратися, як використовувати наше ноу-хау в різних гоночних серіях, включаючи ралі, в цивільних моделях», – заявив президент Gazoo Racing Шигекі Томояма.

На виставці CES 2018 у Лас-Вегасі Toyota представила концепт e-Palette, який продемонстрував новий рівень мобільності. GR Super Sport Concept – його повна протилежність, «скаковая конячка наступного покоління».

Джерело: Toyota

Related