Toyota представила на CES автономний шаттл e-Palette Concept

Toyota привезла на виставку CES 2018 у Лас-Вегасі концепт під назвою e-Palette, розроблений за участю Amazon, DiDi, Mazda, Pizza Hut і Uber. Повністю автономний електромобіль з відкритим керуючим інтерфейсом, що дозволяє компаніям-партнерам встановлювати власну автоматизовану систему управління.

Toyota e-Palette Concept – це просто коробка на колесах довжиною від 4 до 7 метрів (планується пропонувати три варіанти довжини). Велика висота і відсутність вигинів в силуеті e-Palette дозволяють максимально ефективно використовувати корисний простір, використовуючи безпілотник як для перевезення людей, так і для транспортування вантажів. Крім того, партнери Toyota зможуть облаштовувати внутрішній простір транспортного засобу на свій розсуд.

В компанії заявляють, що Toyota e-Palette Concept стане центром бізнес-екосистеми, в основі якої лежатиме фірмова платформа Mobility Services Platform (MSPF) для розробки набору підключених мобільних рішень і «гнучкого» цільового автомобіля. Разом з Amazon, DiDi, Mazda, Pizza Hut і Uber японський виробник створить велику екосистему апаратної і програмної підтримки, покликану допомогти цілій низці компаній використовувати передові технології мобільності для більш якісного обслуговування клієнтів.

При цьому компанії-партнери не зобов'язані використовувати технології автономного управління Toyota. Кожен учасник проекту зможе створювати і використовувати власне обладнання і програмне забезпечення. Вся інформація компаній-партнерів буде надходити в дата-центр Toyota, де клієнти зможуть обробляти платежі, контролювати стан транспортного засобу або планувати обслуговування.

Запустити нову екосистему і концепцію мобільності Toyota планує в 2020 році.

Джерело: Toyota

Related