Toyota побудувала сітікар Concept-i Ride для інвалідів

Toyota розповіла про двомісному хетчбек Concept-i Ride для людей з обмеженими фізичними можливостями та про триколісному електричним скутері Concept-i Walk для пішохідних зон. Обидві новинки можна буде побачити живцем вже через тиждень на автосалоні в Токіо.

Повнопривідний електрокар Concept-i з запасом ходу близько 300 км Toyota показала на виставці CES в Лас-Вегасі в січні поточного року, але розміри моделі стали відомі тільки зараз. Габаритна довжина електрокара – 4570 мм, ширина – 1830 мм, висота – 1475 мм. Розмір колісної бази – 2700 мм. Серійна версія Concept-i з'явиться в 2020 році.

Concept-i Ride

Компактний хетчбек Concept-i Ride автори обладнали дверима типу «крила чайки», що полегшують доступ в салон малорухливим людям, а наявність крана дозволить без проблем завантажити інвалідну коляску в спеціальну нішу за заднім кріслом. Габаритна довжина моделі – 2500 мм, ширина – 1300 мм, висота – 1500 мм. Колісна база – 1800 мм. На одному заряді хетчбек може проїхати 100-150 км. Оскільки основне призначення моделі – забезпечення свободи пересування людям з обмеженими можливостями, кермо і педалі замінили джойстиками, крісла зсуваються електроприводом, а штучний інтелект AI Agent допомагає користувачеві під час руху і забезпечує автоматичну парковку.

Concept-i Ride

Всі три моделі покликані стати не просто автомобілями, а партнерами, що дарують власникові «свободу і радість мобільності».

Крім сімейства Concept-i в експозиції японського бренду на Токійському автосалоні будуть представлені концепти Tj Cruiser і GR HV Sports, седани Crown і Century, оновлена ​​Toyota Corolla і багато інших новинок компанії.

Джерело: Drive

Related