Toyota і Mazda побудують спільний завод в США

Спільне підприємство Mazda і Toyota побудують в американському місті Хантсвілл, штат Алабама. Запуск нового заводу з річним обсягом виробництва 300 тисяч автомобілів запланований на 2021 рік.

Про створення спільного підприємства японські автовиробники заявили в серпні 2017 року, але тільки зараз стало відомо місце розташування нового об'єкта. Завод буде знаходитися в місті Хантсвіллі, приблизно в 22.5 км від найбільшого в світі заводу Toyota з виробництва двигунів.

Проект вартістю 1.6 мільярдів доларів Mazda і Toyota профінансують в рівних частках. Тут будуть проводитися переважно Toyota Corolla і кросовери Mazda. Очікується, що підприємство забезпечить робочими місцями близько 4000 чоловік.

Для Mazda новий завод стане додатковою можливістю розширити виробництво і збільшити продажі на американському ринку. Він стане початком другого століття роботи компанії і другої половини століття продажів в США.

Для Toyota спільне підприємство стане одинадцятим заводом на території США. Як було оголошено в січні 2017 року, найближчі 5 років компанія має намір інвестувати в розширення виробництва 10 мільярдів доларів.

Будівництво нового спільного підприємства Mazda і Toyota почнеться в найближчі місяці. Запуск запланований на 2021 рік.

Джерело: Mazda

Related