Toyota хоче повернути «Селіку»

Toyota планує воскресити ім'я Celica, що не використовувалося брендом протягом 11 років. Відповідна заявка була подана в американське патентне відомство USPTO 31 серпня.

Оскільки ніяких офіційних коментарів з цього приводу не було, з'явилося кілька версій використання товарного знака Celica. Найреалістичнішим виглядає варіант з кросовером, але поки в лінійці бренду немає SUV-моделі, гідної носити це ім'я. Існує думка, що нова Celica повинна залишатися дво- або трехдверной спортивною моделлю, продовженням модельного ряду Toyota Supra або спортивним купе наступного покоління Toyota GT86. Останній варіант здається найменш імовірним, оскільки в розкрутку товарного знака GT86 були вкладені величезні кошти. Швидше за все, легендарне ім'я дістанеться новому спортивному купе, побудованому на новій глобальній архітектурі Toyota New Global Architecture (TNGA), що лежить в основі Camry, C-HR і Prius і Corolla наступного покоління.

Залишається дочекатися концепту, який японці покажуть, якщо і справді вирішать воскресити «Селіку».

До цього моменту у оригінального автомобіля, що випускався з 1970 по 2006 рік, так і не було прямих спадкоємців. За тридцять шість років Celica довелося побувати купе, хетчбеком, кабріолетом і навіть взяти участь в ралі і добових марафонах.

Джерело: Car and Driver

Related