Toyota буде випускати яхти під маркою Lexus

Морське підрозділ Toyota і суднобудівна компанія Marquis-Larson Boat Group побудують розкішну яхту, в каюті якої зможуть розміститися п'ятнадцять гостей. На ринок новинка вийде під брендом Lexus. Продажі почнуться в 2019 році.

Про це виконавчий віце-президент Toyota Шигекі Томояма повідомив на Японській міжнародній виставці катерів і яхт. Яхту побудують на базі концепту Lexus Sport Yacht, представленого компанією в січні минулого року в Майамі. Імовірно, це буде судно з відкритим майданчиком на даху ходової рубки, а в каюті на нижній палубі зможуть розміститися п'ятнадцять чоловік.

Концепт Lexus Sport Yacht являє собою тринадцятиметровими спортивний круйзер, здатний вміщати до восьми чоловік. Матеріал корпусу яхти – углепластиковая тканина, виготовлена ​​методом вакуумної інфузії із застосуванням двокомпонентної поліуретанової смоли. Концепт оснащений двома модернізованим п'ятилітровими «вісімками», використовуваними в спортивному купе LC 500. Сумарна потужність силової установки 897 к.с. У салоні яхти встановлена ​​мультимедійна система Hi-End-класу, в обробці використані натуральна шкіра і дерево.

Джерело: Lexus

Related