Tesla вводить оплату за доступ до преміальних інтернет-сервісів

Tesla представила новий платний пакет доступу до мережі Premium Connectivity, що забезпечує доступ до преміальних інтернет-сервісів: веб-браузеру, стрімінга, пробках і іншим функцій, які не відбивається на безпеці руху. Оплата за користування пакетом вводиться з 1 липня поточного року і буде стягуватися з усіх нових власників автомобілів Tesla.

Про плани по введенню плати за доступ до мережі інтернет компанія вперше заявила в 2014 році. Тоді ж в якості кінцевої дати був названий 2018 рік. За інформацією Electrek, Tesla вже почала інформувати про введення платного доступу до мережі Premium Connectivity. У той же час стандартний пакет послуг мережі Standard Connectivity залишиться безкоштовним. Він буде включати критично важливі оновлення прошивки, вибір маршруту з урахуванням пробок на дорогах, а також дані про вільні зарядках Supercharger.

Всі інші, не настільки критичні, але споживають досить багато мережевого трафіку функції, а також потокове відтворення музики і мультимедіа будуть надаватися в рамках нового платного пакету Premium Connectivity. Оновлення програмного забезпечення автомобілів з пакетом Standard Connectivity будуть приходити по Wi-Fi, в той час, коли вони підключені до мережі. Крім того, оновлення, пов'язані з безпекою руху, компанія може відправляти на смартфони.

Орієнтовна ціна пакета Premium Connectivity – $ 100 на рік. Перейти на нього можуть всі бажаючі, хоча нинішні власники електрокарів Tesla Model S, Model X і Model 3, а також клієнти замовили автомобілі до 1 липня платити за підключення до мережі не будуть. Крім того, рік безкоштовного користування пакетом Premium Connectivity отримають клієнти, заказавашіе автомобілі Model S і Model X 1 липня і після цієї дати, а також покупці дорожчій версії Model 3 з преміальним інтер'єром вартістю $ 5000.

Нагадаємо, що в минулому році Tesla зробила платними свої швидкісні зарядні станції Supercharger, хоча до цього клієнти компанії користувалися ними безкоштовно.

Related