Чи не працює автономна сирена для сигналізації, як підключити звуковий сигнал за схемою?

Сирена для сигналізації – це перше, що відключають зломщики при спробі вкрасти автомобіль. Причому зробити це досить просто – для відключення звукового сигналу досить тільки перерізати провід, який живить пристрій. Для того, щоб запобігти такому сценарію розвитку подій, багато наших співвітчизників останнім часом використовують автономні сирени. Детальніше про те, що це за пристрій і як його підключити, ви зможете дізнатися з цього матеріалу.

Характеристика автомобільної сирени

Однією з основних характеристик сирени є її гучність. Чим вище вона буде, тим більше є ймовірність того, що зломщик злякається сигналу і піде з місця злочину. Що стосується автономних систем, то вони оснащуються вбудованими акумуляторами, завдяки чому можуть функціонувати незалежно від заряду АКБ автомобіля. І хоча вбудований акумулятор сирени не дозволить працювати їй тривалий час, цей недолік є єдиним в таких аксесуарах.

 Автономний пристрій для протиугінною системи "width =" 600 "height =" 351 "data-lazy-srcset =" http://avtozam.com/wp-content/uploads/2017 /02/22816.jpg 450w, http://avtozam.com/wp-content/uploads/2017/02/22816-300x175.jpg 300w "sizes =" (max-width: 600px) 100vw, 600px "/> <noscript> <img class= Автономний пристрій для протиугінною системи

Різновиди

Такі пристрої можуть бути різних типів:

 1. Бе з внутрішньої модуляції сигналу. Такі сирени використовуються в протиугінних системах, які самостійно модулюють звук, а сам пристрій, за фактом, є гучним динаміком. У таких девайсах автовласник може самостійно змінювати рівень гучності, а також тональності імпульсу.
 2. З внутрішньої модуляцією. Такий вид є найбільш поширеним, оскільки застосовується на більшості протиугінних систем. Залежно від схеми підключення девайса, його тональність може бути різною.
 3. Пристрій, програмований мікропроцесором. Істотною відмінністю таких девайсів є те, що автовласник при необхідності може самостійно змінити сигнал, вибравши з тих, які записані в пам'ять пристрою. У пам'яті може мати декілька десятків різних мелодій, а в залежності від виробника, користувач може вибрати різний тип звучання. Як правило, настройка девайса здійснюється завдяки кільком кнопкам.
 4. З автономним живленням. Пристрої такого типу, як сказано вище, комплектуються акумуляторами, що дозволяють працювати сирени незалежно від напруги в бортовій мережі авто. Процедура відключення сигналу, як правило, здійснюється за допомогою спеціального ключа, який йде в комплекті.
 5. П'єзосирена. В основі даного пристрою лежить пьезовий елемент, що дозволяє створити гучний звуковий сигнал, який посилюється вбудованим рупором. Як показує практика, такі девайси найбільше впливають на головний мозок людини під час роботи, буквально примушуючи його покинути автомобіль. Як показує практика, при довгій роботі сирени головний біль зломщику гарантована.
 6. Електро-повітряне роторное пристрою. Такі девайси також комплектуються вбудованими електромоторами, які виконують функцію розкручування роторної частини сирени, таким чином, створюючи високошвидкісний повітряний потік. Сам електродвигун перериває повітряний потік, таким чином, забезпечуючи найбільш гучне звучання. Пристрої такого типу не можна підключати до протиугінною системою безпосередньо, для підключення необхідно додати в ланцюг реле (автор відео – канал AvtoGSM).

Інструкція по підключенню сирени

Як правильно підключити сирену? Схема сирени може бути різною, в даному випадку все залежить від виробника механізму, а також підключеної до автомобіля протиугінною системою.

В цілому процедура монтажу вузла досить проста, виглядає вона таким чином:

 1. Вузол монтується в моторному відсіку автомобіля, подалі від блоку циліндрів. На нього не повинні впливати високі температури і волога, тому встановіть його у відповідному місці. Зрозуміло, найкраще встановити вузол таким чином, щоб він був непомітний зловмисникові.
 2. Рупор вузла необхідно встановити вниз, це дозволить запобігти можливому скупчення вологості всередині конструкції.
 3. Негативний контакт необхідно підключити до кузова транспортного кошти, ви підходите до пристрою або до будь-якого масового проводу. Можна використовувати кабель як в моторному відсіку, так і в самому салоні машини.
 4. Позитивний висновок необхідно з'єднати з проводом протиугінною системи управління сиреною. Цей провід повинен бути ретельно заізольований, щоб не допустити його можливого перетирання, а це, в свою чергу, часто відбувається в результаті вібрацій, з якими працює будь-який автомобіль. Крім того, даний провід не повинен висіти, інакше він може потрапити у взаємодію з рухомими компонентами силового агрегату машини.
 5. При монтажі вузла переконайтеся в тому, що прикручуючи його корпус саморізами, ви не пошкодити якийсь провід або блок . На практиці таке трапляється досить часто, тому при установці будьте обережні.

Фотогалерея «Схеми для установки»

Related