Suzuki поділилася подробицями про новий Jimny

Компанія Suzuki розкрила всі подробиці про позашляховик Jimny четвертого покоління з новим мотором, старою системою повного приводу і комплексом безпеки Suzuki Safety Support.

Вперше позашляховик Suzuki Jimny з'явився на ринку в 1970 році. Останні двадцять років продавалося третє покоління моделі і тільки зараз компанія готова вивести на ринок позашляховик нової генерації. Зберігши квадратні форми, Jimny четвертого покоління став більш продуктивним і функціональним.

Як і попереднє покоління, «четвертий» Jimny побудований на рамі сходового типу, але в півтора рази жорсткіше колишньої за рахунок додаткових підсилювачів і поперечок. Колісна база при цьому залишилася колишньою – 2250 мм. Спереду колія позашляховика збільшилася до 1395 мм, ззаду – до 1405 мм. В обох випадках приріст складе 40 мм.

Дещо змінилися і габаритні розміри моделі. Так довжина з урахуванням кожуха запасного колеса становить 3645 мм (-50 мм), ширина – 1645 мм (+45 мм), висота – 1725 мм (+20 мм). З 190 до 210 мм збільшився і дорожній просвіт. Кут в'їзду нового позашляховика – 37 ° (+2), з'їзду – 49 ° (+23), рампи – 28 ° (-4).

Відбулися зміни і в моторній гамі. Стару 1.3-літрову «четвірку» (85 к.с., 110 Нм) замінив новий бензиновий 1.5-літровий атмосферний мотор K15B потужністю 102 к.с. розвиває 130 Нм крутного моменту. Поєднується агрегат з п'ятиступінчастою механічною коробкою переду або з чотириступінчастим «автоматом». Від попередника новому Jimny дісталася «розроблена для професіоналів» Трьохрежимний система повного приводу AllGrip Pro AWD. Ззаду як і раніше встановлені барабанні гальма.

В повністю перетворити салоні збереглися фізичні кнопки і перемикачі, але з'явився клімат-контроль і медіасистеми з 7.0-дюймовим дисплеєм. Режими трансмісії перемикаються звичайним важелем. Сидіння першого ряду стали на 70 мм ширше, а їх точки кріплення тепер розташовані на 30 мм нижче. Відстань між переднім і заднім рядами сидінь збільшили на 40 мм урізавши обсяг багажного відділення за спинками з 113 до 85 літрів. При цьому обсяг багажника при складених сидіннях заднього ряду збільшився до 830 літрів (+14 л).

Новий Jimny оснастили комплексом безпеки Suzuki Safety Support, що включає системи стеження за дорожньою розміткою, автоматичного гальмування, допомоги при спуску і розпізнавання дорожніх знаків, а також функцію перемикання дальнього світла на ближній . Також комплекс попереджає водія про те, що впередистоящей автомобіль почав рух. Крім цього, в арсеналі моделі шість подушок безпеки (у третього покоління було дві) і система стабілізації.

Ціни на Suzuki Jimny четвертого покоління в Японії стартують від 1.5 млн. Ієн ($ 13 500).

Джерело: Suzuki

Related