Суд ліквідував Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ)

Господарський суд Полтавської області ліквідував Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ). Відповідне рішення було прийнято за підсумками проведення процедури банкрутства та оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

ТОВ «Кременчуцький автоскладальний завод» повністю зупинило випуск автомобiлiв 1 серпня 2014 року через економічну недоцільність, а 18 грудня 2017 року за заявою «Альфа-банку» господарський суд Полтавської області прийняв рішення «затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький автоскладальний завод».

В рішенні суду йдеться, що згідно з поданими ліквідатором документів інвентаризація підприємства не встановила наявність основних фондів, нематеріальних активів, капітальних і фінансових інвестицій, товарно-матеріальних цінностей, небезнадійною дебіторської заборгованості, цінних паперів або інших активів, а залишок коштів на рахунках підприємства на момент її проведення становив 300.38 мільйона гривень.

Українсько-російське виробниче об'єднання Кременчуцький автоскладальний завод було засновано в 1995 році і входило до групи компаній «АІС». Основна спеціалізація заводу – великовузлове складання, передпродажна підготовка, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів.

За інформацією опублікованій УНІАН, в 2014 році підприємство зменшило випуск автомобілів на 1700 штук до 7 349 автомобілів в рік. Це на 18,8% ніж роком раніше. У 2015 році завод визнали банкрутом.

Починаючи з 1995 року, КрАСЗ випустив понад 140 тисяч автомобілів. У різний час з конвеєра заводу виходили автомобілі різних брендів, серед яких ГАЗ, ВАЗ, Geely, SsangYong.

Related